Rejestracja nowego użytkownika

10% zniżki dla stałych klientów!

Dla naszych stałych klientów, którzy zamawiają wielokrotnie nasze produkty, po osiągnięciu łącznej sumy zakupów 3.000 PLN zostanie przyznany stały rabat w wysokości 10%. Rabat będzie przyznawany stale, niezależnie od wysokości zamówienia. 

UWAGA! Rabat przysługuje tylko zarejestrowanym klientom (rejestrację zalecamy przeprowadzić przy pierwszym zamówieniu). Rejestrację można przeprowadzić klikając na link Rejestracja 

Od momentu rejestracji wszystkie zamówienia danego użytkownika będą się automatycznie dodawać i po osiągnięciu łącznej sumy 3000 PLN rabat 10% będzie automatycznie odliczany (rabat będzie widoczny w podsumowaniu zamówienia).

Należy pamiętać, że cenowa granica 3000 PLN jest obliczana z już rozliczonych (= zapłaconych) zamówień.

Jeżeli klient dokonał zakupu/zakupów jeszcze przed zarejestrowaniem się na naszej stronie, tak podczas rejestracji zalecamy podanie tego samego emaila, na który były wykonywane zamówienia. W ten sposób wszystkie zamówienia sprzed rejestracji będą się także liczyć do rabatu. 

Rabaty są przyznawane TYLKO dla zarejestrowanych użytkowników. 

Po rejestracji będzie utworzony profil użytkownika, gdzie znajduje się lista zamówień oraz informacja o  całkowitym koszcie zapłaconych zamówień, całkowita liczba zamówionych produktów oraz wysokość zniżki.

Zaloguj się przy pomocy swoich danych (również wysłane na Twój adres e-mail) i kliknij na przycisk Profile w cel. Polecamy pełny kontakt i informacje o płatności przy składaniu zamówienia zostaną wypełnione automatycznie. Zalogujcie się za pomocą swoich danych (będą posłane także na wasz email) i kliknijcie na zakładkę Profil w nagłówku strony.

Uwaga: rejestrując się wyrażacie automatycznie zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wysyłanie informacji handlowych. Ta zgoda ta może być w każdej chwili odwołana na profilu użytkownika.

Uwaga: Niniejszy formularz jest przeznaczony dla użytkowników w Polsce.

Wpisz swoje dane
Imię  
Nazwisko  
 
Kraj:
© 2021 DIETALEGRE® - Zdrowe odchudzanie na diecie proteinowej
webdesign: Crespo, s.r.o.