Poradnia On-line

Masz pytania? Możesz oczekiwać szybkiej i profesjonalnej odpowiedzi od naszego specjalisty w zakresie żywienia.
Zapytaj tutaj

Agnieszka
wtorek, 12. stycznia 2016, 12:59

Dzień dobry,
Chciałbym zapytać, ile dozwolonych warzyw mogę dziennie zjeść? A czy mogę zjeść dodatkowy posiłek białkowy dziennie? Jestem w etapie 1, na 3+1 a czasami odczuwam głód. Czy mogę zjeść dodatkowo  1/2 główki sałaty lodowej albo domowa zupę z pora lub brokułów ... Dla jasności, zupa to  naprawdę tylko gotowane brokuły lub por gotowane na parze lub w osolonej wodzie i zmiksowane. Dziękuję za odpowiedź.

Dozwolone warzywa można jeść bez ograniczeń (ale nadal w rozsądnej ilości). Powiedzmy, 2-3 miseczki dziennie (nie wielkie miski 2-3 dziennie). Opisana przez Panią zupę z porów i brokułów, jest doskonałym "dodatkiem" do programu diety. Nie zaszkodzi to procesowi chudnięcia, tak jak okazyjne dodanie jednego dania instant (zupa lub deser) dziennie.

Team DIETALEGRE


bernadeta
środa, 6. stycznia 2016, 16:41

Witam.Czy produkty z diety ketoactiv można mieszać z dietalerge?

Witamy serdecznie,

Produkty Dietalegre można bez problemu używać razem z produktami Ketoaktiv. Wielki wybór produktów na stronie Dietalegre pomaga urozmaicić dietę i tym samym zapobiec znudzeniu się. Jedyne produkty nie polecane w przebiegu fazy 1 oraz 2 diety to przekąski z kategorii "Zdrowy Snacking". Pasują jednak do fazy 3 diety oraz są doskonałymi kompanami w utrzymaniu stałej wagi ciała po skończeniu diety.

Team DIETALEGRE


Olga
wtorek, 5. stycznia 2016, 12:30

Witam, chciałbym zapytać, jak długo pozostać w pierwszej fazie odchudzania? Wzrost: 176cm, waga 91kg, wiek 30 lat. Chciała bym schudnąć jakieś 15 kilo. Zaczęłam od pierwszego etapu z 4 waszymi produktami i jednym własnym posiłkiem. Czy w fazie 1 mam kontynuować z czterema proteinami czy trzema? Dziękuję bardzo za radę :-)

Polecamy kontynuować 1 etap do osiągnięcia wagi 80 kg, najlepiej 3 białka Dietalegre + 1 prawdziwy posiłek dziennie. Czwartego nie trzeba (ale można, jeśli będzie Pani głodna). Następnie przejść do 2 etapu i pozostać tam minimalnie 2x dłużej od pierwszego etapu albo do osiągnięcia pożądanej wagi. Następnie, przejść długoterminowo do fazy 3 (utrwalanie wagi i zapobieganie efektowi jo-jo). W drugim etapie poleca się wdrożenie aktywności fizycznej.Powodzenia.

Team DIETALEGRE


Aleksandra
poniedziałek, 4. stycznia 2016, 07:32

Witam Państwa,
czy podczas ciąży można kontynuować dietę?

Witamy serdecznie,
zdecydowanie NIE. Dieta DIETALEGRE, jak każda inna dieta odchudzająca, jest absolutnie zabroniona podczas ciąży i karmienia.

Team DIETALEGRE


Ania
sobota, 2. stycznia 2016, 18:08

Dzień dobry, czy można ćwiczyć podczas diety? Chodzi mi o siłownię.

Witamy serdecznie,
Wszelka intensywna aktywność fizyczna jest stanowczo odradzana podczas pierwszego etapu diety DIETALEGRE, zatem z forsownymi ćwiczeniami na siłowni proszę się powstrzymać do momentu rozpoczęcia drugiego etapu.

Team DIETALEGRE


Krystyna
piątek, 1. stycznia 2016, 10:52

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy są jakieś efekty uboczne i ograniczenia wiekowe dla diety DIETALEGRE.

Witamy serdecznie,
jedynym efektem przestrzegania diety DIETALEGRE jest redukcja tkanki tłuszczowej, a efektem ubocznym stanu ketozy może być lekka euforia. Nie oznacza to jednak, że nie wystąpi przejściowy dyskomfort w postaci bólów głowy, nieświeżego oddechu czy skurczów mięśni. Wszystkie możliwe okresowe stany niepożądane opisane zostały na naszej stronie – proszę się z nimi uważnie zapoznać, podobnie jak z przeciwwskazaniami do stosowania diety. Jednym z nich jest niepełnoletność, zatem osoby poniżej 18 roku życia nie powinny jej stosować.

Team DIETALEGRE

© 2023 DIETALEGRE® - Zdrowe odchudzanie na diecie proteinowej
webdesign: Crespo, s.r.o.