O nas

Stosunkowo niedawno, razem z zespołem współpracowników, wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć naszej głównej diecie MEDIDIET® siostrzaną internetową dietę białkową przeznaczoną do samoleczenia, wspartego możliwością konsultacji w Poradni online

W chwili narodzin tego projektu nie byliśmy jeszcze pewni jego sukcesu. Nowy program dietetyczny otrzymał symboliczną nazwę DIETALEGRE® (w której optymistycznie pobrzmiewa hiszpańskie słowo „alegre”, co oznacza „radosny, wesoły”). Z pozornie mało perspektywicznego pomysłu, w ciągu trzech lat DIETALEGRE® stała się w Czechach i na Slowacji bardzo popularną marką wśród sklepów internetowych, oferujących dietetyczne produkty. 

Tutaj musimy zaznaczyć, że nigdy by do tego nie doszło, gdyby nie doskonała jakość naszych produktów białkowych, genialna koncepcja diety sformułowanej przez profesora Blackburna i gdyby nie szerokie zainteresowanie i lojalność naszych klientów. 

Wszystkim powyżej, a mianowicie, producentom naszych produktów,  naszemu koledze prof. Blackburnowi, a przede wszystkim Wam, Drodzy Klienci i Pacjenci, należą się moje serdeczne podziękowania. 

Dr med. Milosz Ryc

© 2023 DIETALEGRE® - Zdrowe odchudzanie na diecie proteinowej
webdesign: Crespo, s.r.o.