Polecamy

Franczyza Proticare

www.proticare.pl

Program PROTICARE® jest przeznaczony dla energicznych ludzi pragnących budować swoją profesjonalną przyszłość w dziedzinie promocji zdrowego trybu życia i walki z rosnącym problemem nadwagi i otyłości w polskim społeczeństwie.

Nasze profesjonalne doświadczenie potwierdza rosnąca tendencje nowoczesnego społeczeństwa do problemów z nadmierną masą ciała, a tym samym do związanych z tym chorób cywilizacyjnych. Wieloletnia działalność naszej firmy na terenie byłej Czechosłowacji zaowocowało setkami zadowolonych klientów, którzy polecają nas sobie nawzajem. Co więcej, większość naszych terapeutów wywodzi się z grona pacjentów, którym najpierw pomogliśmy w walce o zdrowe ciało i ducha, a następnie w postawieniu ich kariery na właściwych torach.

Medidet – Redukcja większej nadwagi pod nadzorem specjalisty.

www.medidiet.pl

Warunkiem nawiązania współpracy w naszym flagowym projekcie jest wysoki profesjonalizm, podejście wykwalifikowanego lekarza lub terapeuty oraz dobor odpowiedniego miejsca pracy, które jest przeznaczone do redukcji masy ciała. 

Dla naszych partnerów ("Centrum Medidiet") są regularnie organizowane seminaria, prowadzone przez lekarza glównego tego programu Dr med. Milosza Ryca, który jest jednym z pierwszych specjalistów w Europie, zajmujących się dietą białkową w redukcji wagi. Ośrodki współpracujące otrzymują nie tylko regularne szkolenia zawodowe, profesjonalne poradnictwo ale również znaczący marketing, wsparcie logistyczne i prawne. 

Czy jesteś zainteresowany współpracą na diecie białka MEDIDIET? 

Nowych rekrutów z szeregów lekarzy i terapeutów zachęcamy do udziału w szkoleniach informacyjnych i zawarcia profesjonalnej współpracy.

© 2023 DIETALEGRE® - Zdrowe odchudzanie na diecie proteinowej
webdesign: Crespo, s.r.o.