Wytyczne do publikacji zdjęć

Twój e-mail musi zawierać:   

 1. Imię (bez nazwiska), wiek (lub rok urodzenia), wysokość ciała, początkową wagę i rozmiar odzieży.
  Np. Anna, 35 lat, 165 cm, 78 kg, rozmiar 40.
   
 2. Opis Waszej drogi do wymarzonej figury (jak doszło do nadwagi, jak Wam się chudło z DIETALEGRE®, jak się czujecie po zakończeniu redukcji, jaką wagę osiągnęliście itp.).
   
 3. Twoje zdjęcie przed rozpoczęciem redukcji i po jej zakończeniu.
   
 4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na publikację materiału – prosimy zamieścić w Waszym e-mailu następujące zdanie:
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację przesłanych przeze mnie zdjęć i informacji w rubryce Siła Przykładów na www.dietalegre.pl na okres 1 roku. Zgadzam się, by po upływie tego czasu mój post został usunięty wyłącznie na podstawie mojego pisemnego żądania przesłanego drogą elektroniczną do redakcji www.dietalegre.pl.

Inne ważne informacje

Wszystkie wymagane elementy oraz co najmniej dwa zdjęcia muszą być wysłane w jednej wiadomości e-mail. Ponadto tekst i zdjęcia nie mogą być nieprzyzwoite, prosimy nie wysyłać fotografii w niekompletnym stroju. 

Redakcja www.dietalegre.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian redakcyjnych w wysyłanych komentarzach (poprawienie ewentualnych błędów gramatycznych, skrócenie tekstu) i gwarantuje anonimowość (publikujemy tylko imię i wiek). 

Klient nabywa prawo do otrzymania prezentu w momencie publikacji jego materiałów na www.dietalegre.pl. Sam fakt wysłania e-maila do redakcji nie upoważnia do otrzymania prezentu. W ciągu 2 tygodni od opublikowania Waszych fotografii i komentarza na www.dietalegre.pl, otrzymacie prezent o wartości 100 PLN w postaci produktów białkowych DIETALEGRE®. 

E-mail z Waszym wpisem należy wysłać na adres: info@dietalegre.pl

© 2023 DIETALEGRE® - Zdrowe odchudzanie na diecie proteinowej
webdesign: Crespo, s.r.o.